Devamı için aşağıya kaydırın

En Ucuz Söve Hizmet ve Söve Fiyatları

Günümüzde en çok tercih edilen yapı malzemesi olarak söve ve söve hizmeti çok çok rağbet görmektedir, bilhassa İzmir söve firmaları değişik modeller ve seçeneklerle başta İzmir olmak üzere bütün ülkemize hizmet vermektelerdir. Geldiğimiz nokta söve türlerine baktığımızda ülkemizde en iyi söve modellerini bizlerle bir araya getiren firmaların başında ESER SÖVE ve ısı yalıtım firması ilk sırada yer almaktadır. Kendine has ürettiği söve çeşitleri ile en çok tercih edilen firma özelliğini taşıyan ESER SÖVE söve firmaları arasında süratli ve teknoloji alt yapısı ile çalışmalarına devam etmektedir, müşterilerinin internet üzerinden söve modelleri ile ilgili greksinimlerini ön planda tutarak internet sitesini yayına alarak sık sık güncel söve modelleri ve fiyatları ile ilgili verileri paylaşmaktadır.

ESER SÖVE söve hizmeti üretim adımında en kaliteli ham maddeleri uygularken aynı vakitte en ucuz söve fiyatları ile en ekonomik söve satışı yapan firmadır. Müşterilerine söve imalat ve satış hizmeti sunarken aynı vakitte bilhassa ısı yalıtım, dış cephe, ısı yalıtım, payanda, denizlik ve kat silmesi gibi birbirinden değişik hizmetleri de profesyonel şekilde sunmaktadır. ESER SÖVE söve ve ısı yalıtım firmaları arasında bütün sağladığı hizmetleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteden katiyen ödün vermeden, en hesaplı ve ekonomik şekilde sunmaktadır. Verilen bütün hizmetler uzun senesinin birikimi ve uzmanlığıyla garanti altında olup, satış ardından destek bakımından da en iyi firmadır.

ESER SÖVE amacı ülkemizin en kaliteli söve modelleri ve en ideal ısı yalıtım fiyatları ile bütün halkımıza sunmak ve bütün bunları her bütçeye göre planlamaktır.

söve hizmeti
söve hizmeti

Dış Cephe söve çeşitleri, yalnızca ısı yalıtımı konusunda değil aynı zamanda değil, ısı izolasyonu konusunda da ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Dış Cephe söve ve mantolama tekniğinde sarf edilen yalıtım levhası, ısı izolasyonu hususu ile alakalı da amaç edinmiştir. Bu biçimde dışardan gelen sıvılarında konutların içerisine girmesi engellenmiş olur, aynı biçimde içerdeki ısının dışarıya çıkması da engellenmiş olacaktır. Özellikle kapı ve pencere alanlarında kullanılırken yapılarda çok işe yarayacak olan estetik tekniği, yalıtım hususu ile alakalı tam bir bütünlük sağlayacaktır. Söve ve Mantolama prosedürü yapılmadan evvelce iyi bir plan çizelgesine gereksinim bulunmaktadır.

İlk olarak kullanılacak malzemeler tam anlamıyla belirlenmelidir, daha sonra mantolama tekniğinin yapılacağı yapı hakkında gerekli olan ölçüler alınmalıdır. Ölçümler yapılırken titiz ölçekler kullanılmalı, bütün ayrıntılar göz önünde bulundurularak iyi bir plan çizelgesi oluşturulmalıdır.

Dış Cephe Söve Modelleri

Dış cephe söve çeşitleri kullanılarak ortalama olarak%50 ile %60’lık ısı yalıtım tasarrufları sağlanabilmektedir. Dış cephe mantolama ile ev ekonomisine, ülke ekonomisine yarar dayanıklıakla eş güdümlü uzun vadeli olarak tabiata sağlayacağı avantajlarda göz ardı edilmemelidir.

Dış cephe söve çeşitleri sistemlerinde, ısı yalıtım sistemleri, ücretleri pazarda aşağı yukarı aynı ancak malzemeler ayrıntılı ya da işçilikler yönünden farklılık gösterir. Sizin için araştırıp ücretlerin ortalaması ve açıklaması oluşturulan bu prosedür sonunda nem, rutubet, ısı izolasyonu gibi hatalar mutlaka ortadan kalkıyor tabi bütçenize de yardım etmiş olur. Söve konusunda tecrübeli bir kadro olması lazım fiyat aşağı yukarı aynı pis ve düzgün baştan sağma çalışan bir ekibin ardından çıkacağı hataları bulmak yardım alabilmek problem olmaktadır.

SÖVE HİZMETİ İÇİN HEMEN BİZİ ARAYIN