Devamı için aşağıya kaydırın

Mermerler yüzyıllardır insanlığın en değer verdiği doğal bileşimlerden biridir. Geçmişten günümüze kadar ibadethanelerden mezar taşlarına, saraylardan süs eşyalarına tarih boyunca hep iç içe yaşadığımız mermer şu anda da modern insanlığın ihtiyaçlarına karşılamak için çokça başvurulan bir yapı malzemesi. her materyalde olduğu gibi mermerde de kalite ve dayanıklılık, mermer türlerine göre çeşitlilik gösteriyor. 1984 yılından bu yana mermercilik sektöründe kaliteyi ilke edinerek ticari hayatına devam eden. Eser Yapı Dekorasyon, en kaliteli mermer türlerini üst düzey işçilik ve en uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Eser Yapı Dekorasyon olarak Supren, Bilecik Beji, Marmara Beyazı, Kaplan Postu, Elazığ Vişne, Ege Kahve ve Bursa Beji. Gibi en kaliteli mermer cinslerini tecrübe ve estetikle birleştirerek yapılarınız ve yaşam alanlarınızın kalitesini arttırmak için çalışıyoruz.

Granit İşleri

Granit çok dayanıklı ve kolay işlenen bir materyaldir. Bu sebepte granitin çok eski dönemlerden itibaren insanlığın ilgisini çekmesini sağlamış. Yağmur, darbe gibi dış etken ve durumlara karşı son derece dayanıklı olan granit üzerine atılan cilayı muhafaza etmede de oldukça başarılı. Carmen Red, Caramello, Cafe Brazil, Labrador GT, Blue Pearl, Baltic Brown, Bolmoral Red, Nero Africa, Azul Platino, Bianco Marfin, Crystal Rose, Eagle Red, Amapa, Green Butterfly, Rosa Minho, African Red, Verde Guatemala, Rosa Marina, Santiago Red, Rosavel, Crema Perla, Rosa Porrinno. Ayrıca Coral Mist, Cafe Bahia, Nero Zimbabve, Emerald Pearl, Opriental Yellow, Rosa Beta, Cafe Imperial, Cafe Bonito ve Coral Mist gibi farklı renk ve desenlerde çok fazla çeşidinin olması da graniti mimaride cazip hale getiren nedenlerin başında geliyor.

Mermer ve Granit Fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişmektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eser Yapı Dekorasyon Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.