Devamı için aşağıya kaydırın

ESER YAPI DEKORASYON olarak banyo tadilatı ve tamirat işlemlerini itinayla yapmaktayız. Eski banyolarınızın tadilatının tümünü yapıyoruz. Eski banyolarda demir boru tesisatı döşeli olduğu için ömrünü tamamlayan boru sızıntı yaparak yada derz dolgu aralarından su sızıntısı yaparak alt kattaki komşunuzu rahatsız etmeye başlar. Banyo ve dairedeki tüm borularınızı yeni plastik boru ile yeniliyoruz. İsteyen müşterilerimize fayans seramik duşa kabin ve modern banyo dolapları ile süsleyerek teslim ediyoruz.

Torbalı İzmir Banyo Dekorasyon ve Tadilatı
Torbalı İzmir Banyo tadilatı Dekorasyon ve Tadilatı

Banyo tadilatında yaptığımız işlemler

Eski fayans seramik yapıların kırım işlemi
Kırılma sonrasında çıkan molozların taşınması
Moloz işleminden sonra su tesisatı ve banyodaki pis su tesisatının değişmesi
Banyonuza yeni sermiklerin yerleşmesi için ince bir sıva çekilmesi (Sıva ustası)
Sıva için gerekecek kum çimento ve diğer malzemelerin temini ve daireye kadar taşınması
Fayans kale bodur temini
Fayans seramiklerin daireye taşınması
Klozet duşa kabin havlupan ve isteyen müşteriye lavabo isteyenlerede banyo dolabı temini
Bu işlemlerden sonra su tesisat malzemelerinin montajı
Yeni aç kapa musluklar (Banyo bataryası, lavabo bataryası, mutfak bataryası)

Tüm bu işlemlerin hepsini İzmir tesisat olarak tek elden yapıyoruz. Yapılan her iş için usta bulmak sizin için zor olabilir biz tüm ustaların teminini ve banyonuza en güzel şekilde uyacak fayansları klozeti biz getirip monte ediyoruz.

Çevrenizde bu işleri yapılacak usta yoksa bizi arayın gelip başlayalım. Unutmayın bu işlemlerin çabucak yapılması gerekir. Kırımdan sonra sıva ustası bulamazsanız fayans örülemez. Örülmediği zaman klozet küvet montaj edilemez bu süre zarfında ev içindeyseniz banyoyu tuvaleti kullanamayacaksınız. İş uzadığını düşünürseniz çektiğiniz zahmet sizi canınızdan bezdirebilir. Arayın bizi tek kalemde siz rahatınıza bakarken biz bu saydığımız işleri yapalım.